Skirting Kraków

Wystawne wesele, to dobra okazja do wykorzystania niebanalnych dekoracji na sali, a także przy stołach. To niezwykle istotne, aby goście czuli się dobrze, siedząc przy stołach pięknie udekorowanych, przystrojonych z rozwagą i dokładnością. Skirting, czyli falbany na stół, są piękną ozdobą, urozmaicającą każdy bankiet i przyjęcie.

Jako właściciele internetowego sklepu Profashion oraz szwalni, która dla klientów z Krakowa szyje wyjątkowe produkty na zamówienie, oferujemy skirting na stoły bankietowe i weselne, wykonane z tiulu, materiału matowego lub błyszczącego.

Skirting – Dekoracyjna falbana na każdy stółskirting Kraków

Sala bankietowa, weselna, sala cateringowa w restauracji, każde z tych pomieszczeń powinno wyglądać nieskazitelnie i elegancko, jeśli ma przyciągać i zachęcać klientów. Dekoracje są niezwykle istotne również na stołach, gdyż to miejsce, przy którym gość przyjęcia spędza większość czasu.

Nasza firma oferuje eleganckie dekoracje stołowe, stworzone z myślą o każdej okazji. Zapewniamy falbany tiulowe, błyszczące, a także matowe, w każdym kolorze, komponujące się perfekcyjnie z naszymi klasycznymi obrusami.

Skirting jest niezwykle popularną i chętnie wybieraną ozdobą na stół podczas wesel. Można wykorzystać te ciekawe falbany przy każdym stole lub przyczepić je wyłącznie przy stole nowożeńców.

W naszej szerokiej ofercie, oprócz falban na stoły weselne, dostępnych dla klientów z Krakowa, znajdą Państwo także serwety bankietowe i pokrowce na krzesła. Zapraszamy serdecznie do zakupów.


skirting Warszawa | skirting Poznań | skirting Wrocław | skirting Łódź | skirting Gdańsk | skirting Katowice | skirting Lublin